Hledat

Novinky

Společnost TTC TELEKOMUNIKACE navýšila své kapacity pro nejmodernější DPS osazování

TTC TELEKOMUNIKACE, člen holdingu TTC, posiluje své výrobní kapacity v oblasti osazování desek plošných spojů (DPS). Na zvýšený zájem o služby v oblasti DPS osazování společnost zareagovala pořízením dvou nových osazovacích automatů Hanwha. Doplní jimi starší vybavení, které již plně nevyhovovalo především požadavkům na osazování miniaturních součástek, a zvýší také produktivitu v oblasti osazování SMD součástek. Návratnost investice v řádu několika miliónů korun společnost odhaduje na 3 roky.

„Velký potenciál vidíme především v osazování součástkami pouzder 0402 a menších. V této oblasti evidujeme v poslední době vyšší poptávku našich zákazníků. Díky novým automatům předpokládáme růst výrobní kapacity o téměř 100 procent,“ říká Ing. Petr Kuřina, ředitel výroby TTC TELEKOMUNIKACE.

Výrobní program TTC TELEKOMUNIKACE je zaměřen na osazování vícevrstvých DPS s vysokou hustotou osazení součástek, rychlou výrobu malých sérií od jednotek až po několik tisíc. Společnost svým zákazníkům nabízí také možnost HW a SW designu a vývoje, nákup součástek a vedení zákaznického skladu.

Vedle moderní SMT technologie disponuje společnost odborným i technologickým zázemím i pro dodávky na bázi THT technologie osazování. Nabízí také řízené mytí DPS, oživení a otestování desek plošných spojů, lakování DPS jako ochranu proti prachu a vlhkosti a zajišťuje záruční a pozáruční opravy.

Společnost TTC TELEKOMUNIKACE je součástí české investiční skupiny TTC, která podniká zejména v oblasti moderních technologií a realit. Výrobky a služby TTC TELEKOMUNIKACE využívají zákazníci ve 23 zemích po celém světě. Jedná se především o provozovatele kritické infrastruktury, telekomunikační operátory, bezpečnostní složky, železniční přepravce a výrobce tramvají a autobusů. Mezi zákazníky patří také výrobci moderní elektroniky do domácností. Společnost TTC TELEKOMUNIKACE je držitelem certifikátů shody s požadavky ISO 9001:2008 (management kvality), ISO 14001:2004 (environmentální management), ČOS 051622 / AQAP 2110 (management kvality), osvědčení NBÚ a osvědčení NATO pro přístup k utajované informaci stupně utajení TAJNÉ.